تبلیغات
پایگاه خبری گرمی نوین - نماینده مردم گرمی:وام بانکی مشکل پیش روی تولیدکنندگان استان اردبیل


پایگاه خبری گرمی نوین

به گرمی نوین می اندیشیم

گرمی نوین، نماینده مردم گرمی گفت: مدیران عامل شعب بانکی اردبیل در دادن تسهیلات و گرفتن معوقات بانکی با تولیدکنندگان مدارا کنند چرا که این قشر به توجه ویژه نیاز دارد.

به گزارش پایگاه خبری گرمی نوین، میر قسمت موسوی اصل با اشاره به نقش محوری تولید داخلی در اشتغال جوانان اظهار داشت: با توجه به مشکلات اقتصادی، تولیدکننده داخلی در وضعیت مطلوبی قرار ندارد و نیازمند حمایت جدی هستند. وی تاکید کرد: مشکلات بانکی اعم از گرفتن تسهیلات و دادن معوقات بانکی مهترین مشکلی است که تولیدکنندگان استان اردبیل را آزار می دهد.

نماینده مردم گرمی افزود: مدیران عامل شعب بانکی باید در دادن تسهیلات و گرفتن معوقات بانکی با تولیدکنندگان مدارا و با عطوفت برخورد کنند چرا که با توجه به مشکلات موجود، این قشر به توجه ویژه نیاز دارد.

وی خاطر نشان کرد: با توجه به مشکلات اقتصادی موجود تولید و تولیدکننده ایرانی در وضعیت مطلوبی قرار ندارد و به حمایت نیاز دارد.

این نماینده به تولیدکنندگان کشور و بویژه تولیدکنندگان استانی توصیه کرد: کیفیت محصولات تولیدی خود را افزایش دهند تا در بازار رقابت با کالاهای وارداتی، موفق تر عمل کنند.

عضو کمسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: باید از تولید کننده داخلی حمایت بیشتری صورت بگیرد و گرنه رفته رفته تولیدات داخلی از بین رفته و استقلال  کشور به خطر می افتد.

وی همچنین توسعه بخش کشاورزی، باغداری و دامداری، استفاده درست از آب های موجود و ایجاد سدهای معیشتی، گسترش آموزش عالی و استفاده از تحقیقات علمی ،گردشگری و ارتباط با کشورهای همسایه را در رونق شهرستان گرمی و پایین آمدن نرخ بیکاری در منطقه و استان اردبیل موثر دانست.

بیکاری مهمترین دغدغه اردبیلی ها

موسوی اصل بیکاری را مهمترین دغدغه و مشکل مردم استان اردبیل بیان کرد و گفت: متاسفانه اکثر مراجعاتی که به دفتر نمایندگان استان صورت می گیرد مربوط به اشتغال است؛ جوانانی که با داشتن تحصیلات عالی شغلی ندارند تا نان آور خانه باشند.

وی افزود: به نظر می رسد که برخی از جوانان بیکار به خط قرمز رسیده اند که این امر مایه شرمساری و نگران کننده است.

نماینده مردم گرمی ادامه داد: البته مشکل بیکاری تنها متعلق به استان اردبیل نیست و رفع آن به تلاش همه دولتمردان و مردم نیاز دارد.

عضو کمسیون آموزش و تحقیقات  مجلس گفت: نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی برای رفع مشکل بیکاری از هیچ تلاشی فرو گذار نکرده اند و بر این اساس قرار بود در بحث اشتغال 500هزار نفر جذب شود که این امر هنوز نهایی نشده است.  

وی ابراز امیدواری کرد: دولت جدید با جدیت زمینه اشتغال جوانان را فراهم کرده و مشکلات بیکاری جوانان را تسهیل کند.

موسوی اصل خاطر نشان کرد: داشتن شغل و درآمد مناسب کمترین کاری است که می توان برای مردم همیشه در صحنه ایران اسلامی  انجام داد.


منبع: سیفار

نوشته شده در شنبه 9 شهریور 1392 ساعت 18:17 توسط |علی شهابی |نظرات |


قالب وبلاگ : فقط بهاربیستتبلیغ رایگان - سرگرمی - قالب بلاگفا - دندانپزشک - پی دی با | نوکیا اس ام اس - جراحی بینی - آگهی رایگان - فارسی بوک