تبلیغات
پایگاه خبری گرمی نوین - رئیس جمعیت هلال احمر گرمی خبر داد


پایگاه خبری گرمی نوین

به گرمی نوین می اندیشیم


گرمی نوین: رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان گرمی گفت: آمادگی داریم تا کارگاه‌‌هایی را با هدف کاهش تلفات و پیشگیری از جرایم با مشارکت پلیس در نقاط مختلف شهرستان برگزار کنیم.

به گزارش پایگاه خبریگرمی نوین، عبدالحسین نجفی اظهار داشت: هلال احمر سازمانی مردم نهاد است که تا به امروز در راستای کمک‌رسانی به مصدومان حوادث مختلف از هیچ تلاشی کوتاهی نکرده و همواره در خدمت مردم بوده است. وی با قدردانی از اقدامات نیروی انتظامی گفت: پلیس نیز همواره در کنار این سازمان بوده و در جهت برقراری نظم و امنیت مناطق حادثه‌دیده در تلاش است، که این اقدام نیروی انتظامی جای قدردانی دارد. رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان گرمی از آمادگی این سازمان جهت تعامل و همکاری با پلیس خبر داد و افزود: ما آمادگی داریم در راستای افزایش سطح آگاهی شهروندان کارگاه‌های مختلف با هدف کاهش تلفات و پیشگیری از جرایم با مشارکت پلیس در نقاط مختلف شهرستان برگزار کنیم. به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، در این نشست محمد لطفی معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی شهرستان گرمی نیز با تبریک هفته هلال احمر به کارکنان پر تلاش این سازمان اظهار داشت: هر چه تعامل و همکاری هلال احمر و نیروی انتظامی هدفمند باشد به همان میزان تلفات و حوادث احتمالی در بلایای طبیعی و سایر موارد رو به کاهش خواهد گذاشت.


نوشته شده در چهارشنبه 25 اردیبهشت 1392 ساعت 17:46 توسط |علی شهابی |نظرات |


قالب وبلاگ : فقط بهاربیستتبلیغ رایگان - سرگرمی - قالب بلاگفا - دندانپزشک - پی دی با | نوکیا اس ام اس - جراحی بینی - آگهی رایگان - فارسی بوک