تبلیغات
پایگاه خبری گرمی نوین - رتبه کنکور گرمی از 11 به 7 تغییر یافته است


پایگاه خبری گرمی نوین

به گرمی نوین می اندیشیم

گرمی نوین: مدیر آموزش و پرورش گرمی گفت: با تلاش و پشتکار دانش آموزان و همکاری و راهنمایی معلمان، رتبه کنکور شهرستان از 11 به 7 در سال 91 تغییر یافته است.

به گزارش پایگاه خبری گرمی نوین: بخشعلی کامرانی، روز (جمعه) پیش از خطبه های نماز جمعه گرمی با گرامیداشت یاد و خاطره شهید مطهری و تبریک روز معلم، با تأكید بر نقش مهم تعلیم و تربیت گفت: خداوند اولین معلم هستی است و تمام انبیا‌ الهی برای این كار آفریده شده‌اند. وی حضور حماسی در انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا را از برنامه های این اداره در سال 92 برشمرد. کامرانی افزود: در سال گذشته علیرغم محدودیت های مالی که در این اداره وجود داشت با مشارکت مسئولین شهرستان و اولیاء دانش آموزان شاهد موفقیت چشم گیر دانش آموزان شهرستان در عرصه های مختلف بودیم. این مسئول برگزاری یادواره شهدای فرهنگی و شهدای دانش آموزی، اجرای طرح نور، تاسیس دو مدرسه قرآنی، برگزاری گفتمان های دینی با مشارکت 4500 دانش آموز، اعزام دانش آموزان به مناطق عملیاتی جنوب در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، کسب مقام های برتر در مسابقات مختلف ورزشی، کسب رتبه برتر وبلاگ نویسی، برگزاری جشنواره غذای سالم و کارگاه های پیشگیری از آسیب های اجتماعی با مشارکت اولیاء دانش آموزان، کسب رتبه های برتر در آزمون های آنلاین کشوری و جشنواره جابر بن حیان، اجرای طرح های تحول بنیادین و ارتقای قرآنی در مدارس را از فعالیت های این اداره در سال 91 عنوان کرد. وی افزود: در حوزه آموزش، در راستای اجرای نظام 3 3 6، پایه ششم ابتدایی استقرار یافته است. وی گفت: سال گذشته در راستای ریشه کنی بیسوادی، 350 نفر در دوره سواد آموزی، 172 نفر در دوره انتقال و 511 نفر در دوره تحکیم سواد تحت پوشش قرار گرفته اند. مدیر آموزش و پرورش گرمی در ادامه با اشاره به هوشمند سازی مدارس، افزود: 35 کلاس درس از بُردهای هوشمند بهره مند شده اند که در آینده ای نزدیک با تجهیز پنج کلاس دیگر این تعداد به 40 افزایش می یابد. وی در پایان با بیان اینکه مدرسه و خانه دو بال برای پرواز دانش آموزان در آسمان علم و دانش هستند؛ از اولیاء خواست فضای آرام و امن را برای مطالعه دانش آموزان فراهم نمایند.
نوشته شده در جمعه 13 اردیبهشت 1392 ساعت 14:29 توسط |علی شهابی |نظرات |


قالب وبلاگ : فقط بهاربیستتبلیغ رایگان - سرگرمی - قالب بلاگفا - دندانپزشک - پی دی با | نوکیا اس ام اس - جراحی بینی - آگهی رایگان - فارسی بوک