تبلیغات
پایگاه خبری گرمی نوین - مهندس علائی در گفتگوی مطبوعاتی خود گفت: سهمیه آرد گرمی جوابگوی جمعیت این شهرستان نیست.


پایگاه خبری گرمی نوین

به گرمی نوین می اندیشیم

گرمی نوین؛ فرماندار شهرستان گرمی گفت: سهمیه آرد شهرستان از سوی شركت غله و خدمات بازرگانی از 10 كیلوگرم آرد در ماه به 7 كیلو و 500 گرم كاهش یافت.
مهندس علائی در گفتگو ی مطبوعاتی خود اظهار داشت: سهمیه آرد شهرستان از سوی سازمان اداره کل غله و خدمات بازرگانی به ازای هر نفر از 10 كیلوگرم آرد در ماه به 7 كیلو و 500 گرم كاهش یافت.
وی با اشاره به اینکه براساس تصمیم گیری سازمان غله استان که سرانه مصرفی آرد ماهانه هر نفر کاهش یافته، خاطر نشان کرد: این مقدار با توجه به میزان نان خور بودن جمعیت شهرستان و وضعیت اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی موجود در منطقه کافی نیست و مشکلاتی را در زمینه تهیه نان برای شهروندان این شهرستان ایجاد کرده است.
فرماندار گرمی سرانه مصرف نان در شهرستان را به ازای هر نفر در ماه حدود 10 کیلو گرم عنوان کرد و افزود: سهمیه سرانه مصرف آرد شهرستان در ماه های قبل حدود 16 كیلوگرم و بسیار بالاتر از میانگین كشوری بود که به 10 کیلوگرم کاهش یافت در این مدت هیچ کمبودی احساس نشد، اما سهمیه آرد شهرستان که از چند ماه پیش دوباره کاهش یافته، جوابگوی جمعیت این شهرستان نیست.
این مسئول با اعلام اینکه مشکل کمبود آرد در شهرستان فعلاً رفع شده ابراز امیدوای کرد با پیگیری ها و رایزنی هایی که با استانداری و اداره کل غله در این خصوص صورت گرفته است، از این به بعد شاهد مشکل کمبود سهمیه آرد در شهرستان نباشیم.
علائی همچنین از تذکر نماینده مردم شهرستان گرمی در مجلس شورای اسلامی به وزیر صنعت، معدن و تجارت در خصوص ضرورت توجه به کمبود آرد و نان در این شهرستان خبر داد.

منبع: سیفار

نوشته شده در پنجشنبه 29 فروردین 1392 ساعت 11:46 توسط |علی شهابی |نظرات |


قالب وبلاگ : فقط بهاربیستتبلیغ رایگان - سرگرمی - قالب بلاگفا - دندانپزشک - پی دی با | نوکیا اس ام اس - جراحی بینی - آگهی رایگان - فارسی بوک