تبلیغات
پایگاه خبری گرمی نوین - اخبار ویژه؛


پایگاه خبری گرمی نوین

به گرمی نوین می اندیشیمپایان سومین روز ثبت‌نام داوطلبان انتخابات شوراها؛
ثبت نام 67 نفر برای انتخابات شوراها در گرمی
گرمی نوین: فرماندار گرمی از ثبت نام 67 نفر به عنوان نامزد انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا خبر داد.

مهندس علائی در گفتگو مطبوعاتی خود گفت: با اشاره به ثبت نام 67 نفر به عنوان نامزد انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا بیان داشت: از این تعداد 52 داوطلب ثبت نام خود را نهایی كرده اند و 15 داوطلب دیگر نیز فعلا ثبت نام اولیه انجام داده اند.
وی افزود: 1 داوطلب از شهر گرمی، 9 داوطلب از بخش مركزی گرمی، 37 داوطلب از بخش انگوت(روستایی)، 20 داوطلب از بخش موران ثبت‌نام کرده‌اند و تاکنون در شهر انگوت ثبت‌نامی نداشته‌ایم.

فرماندار گرمی خاطر نشان كرد: 47 داوطلب با حضور در دفاتر پیشخوان دولت و دفاتر آی . سی . تی مرکز دهستان ها و 20 داوطلب نیز با مراجعه به بخشداری ها ثبت نام کرده اند.

وی یادآور شد: با وجود اینکه آمار نامزدها طی سه روز اول قابل ملاحظه است، اما پیش بینی می شود در روزهای آینده نامزدهای بیشتری ثبت نام کنند.

این مسئول اضافه نمود: معمولا ثبت نام نامزدها در روزهای اول به صورت کند و کمرنگ بوده ولی با نزدیکی به آخرین روزهای ثبت نام این تعداد افزایش می یابد.

وی همچنین مهلت ثبت نام را برابر با قانون ابلاغ شده از سوی ستاد انتخابات کشور یك هفته و در ساعات اداری اعلام کرد و افزود: در وهله اول، متقاضیان برای پیش ثبت نام باید در روستاها به دفاتر آی . سی . تی مرکز دهستان و در شهرها به دفاتر پیشخوان دولت مراجعه كنند.

علائی تابعیت كشور جمهوری اسلامی ایران، داشتن حداقل 25 سال و اعتقاد و ابراز وفاداری به قانون اساسی كشور را از جمله شرایط عمومی شركت در این انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا برشمرد.

وی عنوان کرد: دارا بودن سواد خواندن و نوشتن برای متقاضیان روستاهای زیر 200 خانوار جمعیت، دیپلم برای روستاهای بالای 200 خانوار جمعیت، فوق دیپلم برای شهرهای زیر 20 هزار نفر جمعیت و لیسانس برای شهرهای بالای 20 هزار نفر جمعیت از جمله شرایط اختصاصی متقاضیان ثبت نام در انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا است.
منبع: سیفار


نوشته شده در چهارشنبه 28 فروردین 1392 ساعت 19:22 توسط |علی شهابی |نظرات |


قالب وبلاگ : فقط بهاربیستتبلیغ رایگان - سرگرمی - قالب بلاگفا - دندانپزشک - پی دی با | نوکیا اس ام اس - جراحی بینی - آگهی رایگان - فارسی بوک