تبلیغات
پایگاه خبری گرمی نوین - خسارات مردم سیل زده گرمی پرداخت نشده است


پایگاه خبری گرمی نوین

به گرمی نوین می اندیشیم

نماینده گرمی در مجلس شورای اسلامی گفت: هنوز پس از گذشت چند ماه از جاری شدن سیل در گرمی خسارات مردم از سوی نهادهای دولتی پرداخت نشده است.

به گزارش خبرنگار ایلنا، میر قسمت موسوی اصل در تذکر شفاهی امروز صحن علنی گفت: قرار بود که بودجه حوادث غیر مترقبه در شهرستان‌ها و استان‌ها تمرکز پیدا کند، اما این کار هنوز عملیاتی نشده و من در این راستا به رئیس جمهور تذکر می‌دهم که این اقدام را هرچه سریع‌تر عملی کند.
وی افزود: اخیراً در گرمی سیل جاری شده اما به دلیل تمرکز نیافتن اعتبارات حوادث غیر مترقبه در شهرستان و استان اردبیل تاکنون خسارتی که به مردم وارد شده پرداخت نشده است.
وی در ادامه به سرمایه گذاران اقتصادی شهرستان گرمی اشاره کرد و گفت: به وزیر اقتصاد، صنعت و معدن تذکر می‌دهم که به سیاست‌های کلی نظام که از سوی مقام معظم رهبری مطرح شده است توجه کنند، ‌چرا که سرمایه‌گذاران استان اردبیل و حوزه انتخابیه من به دلیل مشکلاتی که برایشان در پرداخت وام‌ها به وجود آمده تحت فشار بانک‌ها قرار گرفته‌اند.
وی افزود: اگر به وضع سرمایه گذاران توسط وزیر اقتصاد و صنعت و معدن رسیدگی نشود سرمایه گذاران با ورشکستگی مطلق در استان اردبیل و گرمی مواجه خواهند شد.

منبع: ایلنا


نوشته شده در شنبه 12 اسفند 1391 ساعت 17:59 توسط |علی شهابی |نظرات |


قالب وبلاگ : فقط بهاربیستتبلیغ رایگان - سرگرمی - قالب بلاگفا - دندانپزشک - پی دی با | نوکیا اس ام اس - جراحی بینی - آگهی رایگان - فارسی بوک