تبلیغات
پایگاه خبری گرمی نوین - اخبار استانداری اردبیل


پایگاه خبری گرمی نوین

به گرمی نوین می اندیشیم

 

 

 

معاون امورعمرانی استاندار بر ضرورت احداث مجتمع های خدماتی ، رفاهی در مسیر ارتباطی اردبیل سرچم تأكید كرد

 

جلسه ای به منظور بررسی احداث مجتمع خدماتی بین راهی در محور اردبیل – سرچم با حضور معاون امورعمرانی استاندار اردبیل و جمعی از مدیران دستگاه های اجرایی ذی ربط در محل استانداری برگزار گردید.

                                                             

به گزارش اداره كل روابط عمومی استانداری اردبیل ، در این جلسه معاون امور عمرانی استاندار اردبیل از مطالعه و تهیه طرح جامع مجتمع های خدماتی ،  رفاهی در محور مواصلاتی اردبیل – سرچم خبرداد و گفت: به دلیل حجم تردد از این مسیر، احداث مجتمع خدماتی ، رفاهی باهمكاری و تعامل دستگاه های مرتبط ضروری به نظر می رسد و بایستی در اسرع وقت نسبت به ایجاد امكانات وزیر ساخت های لازم اقدام و با ایمن سازی مناسب از وقوع هرگونه حوادث احتمالی جلوگیری شود.                                                              
سید كمال الدین میرجعفریان افزود: این مسیر به عنوان محور جدید التاسیس ، نیازمند ایجاد و تجهیز امكانات رفاهی است و باید سرمایه گذاران بخش خصوصی را برای احداث مجتمع دراین محور پرتردد تشویق و ترغیب كرد.                                                                                                                                       
وی اظهار داشت : ایجاد مسیری امن و آرام كه تمامی جوانب امنیت سفر برای مسافران و گردشگران رابه همراه خواهدداشت از وظایف اساسی دستگاه های خدمات رسان می باشد كه بایستی دراین راستا گام های اساسی بردارند.                                                                                                                           
میرجعفریان خاطرنشان كرد : احداث این مجتمع ها علاوه بر داشتن مزیت های فراوان برای مسافران و گردشگران منطقه فرصت مناسبی را ایجادمی كند تا گردشگران در فصول مختلف بابهره گیری از این فضای مناسب بتوانند سفری ایمن ، آرام و كم دغدغه داشته باشند. وی ادامه داد : فراهم كردن آسایش و رفاه بیش تر رانندگان و مسافران ازطریق ارایه خدمات متمركز مناسب از ویژگی های شاخص احداث مجتمع های رفاهی و خدماتی بین راهی است.                                                                                                            

وی فراهم سازی امكانات مناسب برای اقامه نماز ، گسترش فرهنگ اسلامی ، كاهش بار ترافیكی  و روان شدن ترافیك در جاده ها ، ایجادبسترهای مناسب  اشتغال زایی و جلوگیری از آلودگی های زیست محیطی را ازجمله مزایای این طرح عنوان كرد.                                                                                                

سپس درادامه این جلسه تنی چند از مدیران دستگاه های اجرایی از اقدامات انجام یافته در زمینه تجهیز و تكمیل و چگونگی ارایه خدمات مطلوب و ایجادآرامش و امنیت به مسافران و گردشگران استان گزارش دادند.


نوشته شده در یکشنبه 25 فروردین 1392 ساعت 22:43 توسط |علی شهابی |نظرات |


قالب وبلاگ : فقط بهاربیستتبلیغ رایگان - سرگرمی - قالب بلاگفا - دندانپزشک - پی دی با | نوکیا اس ام اس - جراحی بینی - آگهی رایگان - فارسی بوک