تبلیغات
پایگاه خبری گرمی نوین - علی نیکزاد وزیر راه و شهرسازی کشور گفت:


پایگاه خبری گرمی نوین

به گرمی نوین می اندیشیم

 4 میلیون و 300 هزار واحد مسکن مهر در کشور در حال ساخت است.
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                       

علی نیکزاد وزیر راه و شهرسازی کشور ُ در بازدید از پروژه مسکن مهر شهرستان گرمی ،ازساخت 4 میلیون و 300 هزار واحد مسکن مهر در کشورخبر داد و افزود:از این تعداد 2 میلیون و 650 هزار واحد به اتمام رسیده وبه متقاضیان  واگذارگردیده است و امسال نیز 1 میلیون و 250 هزار واحد در جای جای کشور ، افتتاح و به بهره برداری می رسد.

نیکزاد با بیان اینکه دولت در حوزه مسکن مهر کار انقلابی انجام داده است و این پروژه برای ایجاد اشتغال و تحکیم خانواده هدف گذاری شده است افزود: از این تعداد واحد مسکونی که امسال به بهره برداری می رسد 200 هزار واحد مسکن روستایی و 1 میلیون و 50 هزار واحد شهری است.

وزیر مسکن در خصوص وضعیت مسکن مهر دراستان اردبیل نیز گفت: 112 هزار واحد مسکن مهرنیز از ابتدای دولت نهم و دهم  در استان اردبیل نیز در حال ساخت است که برای این واحدها 3 هزار و 240 میلیارد تومان تسهیلات قرض الحسنه مسکن در اختیار متقاضیان قرار گرفته است.

علی نیکزاد خاطر نشان کرد:از این 112 هزار واحد 62 هزار واحد روستایی است که عملیات اجرایی ساخت  42 هزار واحد به اتمام رسیده و 20 هزار واحد باقیمانده نیز امسال تکمیل شده و به بهره برداری می رسد.

وی سهم واحدهای مسکونی شهری استان  را نیز 50 هزار واحد عنوان کرد و بابیان اینکه از این تعداد 18  هزار واحدتاکنون به بهره برداری رسیده است افزود:21 هزار واحد  مسکن شهری در استان نیز در آینده ای نزدیک  با حضور رئیس جمهور افتتاح و به بهره برداری خواهد رسیدو باقیمانده 11 هزار واحد تا 6 ماهه اول سالجاری به اتمام می رسد.

وی همچنین در خصوص راکد ماندن پروژه مسکن مهر شهرستان گرمی نیز گفت:در این سفر با افزایش 25 میلیون تومانی  تسهیلات قرض الحسنه مسکن مهر متقاضیان دراین شهرستان موافقت گردیدبنابر تصمیمات گرفته شده  ، تا آخر فروردین ماه سالجاری تکلیف متقاضیان مسکن در این شهرستان مشخص می شود.

نیکزاد افزود:در صورت موافقت متقاضیان مسکن مهر دراین شهرستان و اخذ وام 25 میلیون تومانی توسط متقاضیان عملیات تکمیل  پروژه مسکن مهر توسط پیمانکار و با نظارت استانداری و اداره  مسکن و شهرسازی ادامه خواهد داشت ولی در صورت عدم تمایل ، آورده متقاضیان به آنهابرگردانده خواهد شد و دولت  با اعطای تسهیلات به پیمانکار واحدها راامسال تکیمل و در اختیار متقاضیان آزاد قرار خواهد داد.


نوشته شده در یکشنبه 11 فروردین 1392 ساعت 10:00 توسط |علی شهابی |نظرات |


قالب وبلاگ : فقط بهاربیستتبلیغ رایگان - سرگرمی - قالب بلاگفا - دندانپزشک - پی دی با | نوکیا اس ام اس - جراحی بینی - آگهی رایگان - فارسی بوک