تبلیغات
پایگاه خبری گرمی نوین - مسئولین شهرستان گرمی با امام جمعه این شهر دیدار کردند


پایگاه خبری گرمی نوین

به گرمی نوین می اندیشیم
فرماندار شهرستان گرمی به همراه جمعی از روسای دستگاههای اجرایی این شهرستان  به مناسبت عید نوروز با حضور در دفتر امام جمعه با حجت الاسلام و المسلمین یداله صفری امام جمعه محبوب شهرستان دیدار کردند.

در این دیدار فرماندار شهرستان گرمی ضمن عرض تبریک سال جدید به اعضادر خصوص عبارت حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی در شعار سال گفت: رهبر انقلاب در سخنرانی مشروح خود بر حضور حماسی مردم در انتخابات تاکید ویژه ای داشتند و به نوعی با این محور اصلی حماسه سیاسی در سال را مشخص کردند .

علائی همچنین گفت: رهبر انقلاب فرمودند حضور مردم در این انتخابات بسیار مهم و تاثیر گذار بر سرنوشت کشور و حتی حوزه اقتصادی و تولید است .

وی افزود: ایجاد روحیه تفاهم و همدلی در شهرستان گرمی در راستای خدمت رسانی مطلوب به شهروندان در سال جدید وظیفه همه مسئولان و خادمان ملت می باشد.

در ادامه حجت الاسلام و المسلمین یداله صفری امام جمعه شهرستان با تبریک سال نو، مقام معظم رهبری را نعمت عظیم الهی دانست و گفت: که خداوند متعال عنایت فرموده تا امانت ولایت به اهلش سپرده شود.

امام جمعه گرمی تصمیم مقام معظم رهبری را در نامگذاری سال ها را نشان از آینده بینی و بصیرت ایشان دانستند و از مسئولین خواستند در راه تحقق این شعار عمل کنند.

دکتر صفری در ادامه سخنان خود گفت :حماسه سیاسی و اقتصادی بخشی از خطاب معظم له به مسئولین کشوری است که شما نیز بخشی از این مسئولین می باشید که خدمت رسانی بیشتر به مردم و انجام امورات ایشان فرصت مغتنمی برای انجام تکلیف مسئولیت است و مسئولین وظیفه دارند برای این مهمّ پیگیر باشند.

وی تاکید کرد : در بحث انتخابات به صحنه کشاندن مردم جهت حضور و شرکت گسترده در انتخابات ریاست محترم جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا  یک حماسه سیاسی در قالب انتخابات است.

صفری در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اینکه باید پایبند ارزشهای اسلامی و انقلابی بوده و به مسائل اسلامی و  حجاب توجه بیشتری گردد افزود:  وظیفه مسئولین این است که در مراسمات انقلابی و مذهبی در جایی که معنویت بیشتر احساس می گردد حضور پیدا کنند .


نوشته شده در سه شنبه 6 فروردین 1392 ساعت 12:23 توسط |علی شهابی |نظرات |


قالب وبلاگ : فقط بهاربیستتبلیغ رایگان - سرگرمی - قالب بلاگفا - دندانپزشک - پی دی با | نوکیا اس ام اس - جراحی بینی - آگهی رایگان - فارسی بوک