تبلیغات
پایگاه خبری گرمی نوین - اداره بنیاد شهید و امور ایثار گران شهرستان گرمی


پایگاه خبری گرمی نوین

به گرمی نوین می اندیشیم

فرماندار گرمی گفت:

شهادت در جامعه ما به عنوان یک واقعیت و جریان اصیل و ریشه دار فرهنگی محسوب می شود.فرماندار گرمی در نشست صمیمی با اعضای معین و پرسنل بنیاد شهید و امور ایثارگران این   شهرستان به مناسبت 22 اسفندماه سالروز تاسیس بنیاد شهید انقلاب اسلامی و روز بزرگداشت شهداافزود: باید سعی کنیم تفکر شهیدان را در جامعه به خصوص برای جوانان و نسل های آینده احیا کنیم.

محمود علائی  اظهار داشت: شهادت در جامعه ما به عنوان یک واقعیت و جریان اصیل و ریشه دار فرهنگی محسوب می شود و بنابراین امروزه سرلوحه قرار دادن این تفکر در جامعه ما بسیار ضروری است.

وی  یادآور شد: استقلال، پیشرفت و امنیت نظام جمهوری اسلامی مرهون خون شهدای عظیم الشان انقلاب اسلامی است.

در ادامه شاهی رئیس اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران این شهرستان نیز   خدمت به جامعه ایثارگر را افتخاری بزرگ در راستای اهداف  بلند مدت امام راحل (ره) عنوان کرد و این نهاد را عهده دار تبیین برنامه های ترویج ایثار و شهادت در جامعه دانست.

 وی مهمترین شاخصه خدمت رسانی در سالجاری توسط پرسنل خدوم این نهاد در شهرستان راصدور 1997 کارت بیمه تکمیلی و 1920 دفترچه در مانی به خانواده های شهدا و ایثارگران عنوان کرد و از تحت پوشش قرار دادن خدمات بیمه عمر حوادث خانواده های شاهد و ایثارگر برای 1052 نفر خبر داد. 


نوشته شده در سه شنبه 22 اسفند 1391 ساعت 16:32 توسط |علی شهابی |نظرات |


قالب وبلاگ : فقط بهاربیستتبلیغ رایگان - سرگرمی - قالب بلاگفا - دندانپزشک - پی دی با | نوکیا اس ام اس - جراحی بینی - آگهی رایگان - فارسی بوک