تبلیغات
پایگاه خبری گرمی نوین - معرفی پایگاه خبری تحلیلی اوجاق


پایگاه خبری گرمی نوین

به گرمی نوین می اندیشیم


پایگاه خبری-تحلیلی اوجاق در سال 1392/8/1 شروع به کار کرده اوجاق به مدیر مسئولی علی شهابی  و به سردبیری معین عبازاده ، حاصل تلاش اعضای تحریریه نشریه صدای اردبیل (ویژه نامه شهرستان گرمی) می باشد که با هدف یاری رسانیدن به جریان آزاد و حق مدار  اطلاع رسانی به منظور حفاظت و ارتقای منافع ملی و صیانت از کیان نظام گرانقدر جمهوری اسلامی ایران  راه اندازی شده است. این وب سایت با رعایت قوانین و مقررات نظام جمهوری اسلامی ایران اداره می شود.

اوجاق ارگان هیچ حزب و جناح سیاسی نیست و به اردوگاه های سیاسی از قبیل اصلاح طلبی و اصول گرایی، سرسپردگی ندارد. اوجاق صرفا دل در گرو ولایت امر(به عنوان سکان و ستون نظام)، منافع ملی و مصالح عالیه نظام و انقلاب اسلامی  دارد و به قانون اساسی جمهوری اسلامی  سر سپرده است.

این پایگاه با حفظ نگاه ویژه خود به مسایل کلان سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی، ضمن پرهیز از درگیری های کم فایده رسانه ای، آماده است تا با درج تحلیل ها و مقالات صاحب نظران و فرهیختگان، زمینه مناسبی برای تضارب آرا و اندیشه ها و ارائه آن به عموم مردم فراهم آورد.

صداقت، سرعت، درستی و جامعیت در ارائه اخبار و انصاف در نگارش و انتشار تحلیل ها و مقالات، سر لوحه فعالیت خطیر و پر خطر دست اندرکاران پایگاه اوجاق است.

گردانندگان پایگاه خبری تحلیلی اوجاق رعایت تمام قوانین حقوقی مربوط به مطبوعات ایران را بر خود فرض دانسته و علاوه بر رعایت قانون، تلاش خواهند کرد از محدوده اخلاق حرفه ای خارج نشوند.

پرهیز از انتشار اخبار غیرواقعی، دوری از درشت نمایی های مغرضانه، اجتناب از توهین و تهمت، از جمله این موارد است.

همچنین، تا حد امکان، تمامی نظراتی که از طریق صفحات داخلی مطالب فرستاده می شوند و نیز مطالبی که از طریق صفحه تماس با ما ارسال می  شوند،  منتشر خواهند شد. بدیهی است که سایت اوجاق از انتشار نظراتی که حاوی توهین، تهمت و اسائه ی ادب به اشخاص حقیقی و حقوقی  باشند و یا  هدفشان دروغ پردازی ها و سیاه نمایی های مغرضانه علیه نظام گرانقدر جمهوری اسلامی  ایران باشد معذور است. 

همکاران اوجاق پیشاپیش از راهنمایی ها و نقدهای مخاطبان گرامی در جهت رفع نقایص فنی و محتوایی و ارتقای کیفی این پایگاه خبری، تحلیلی استقبال می کنند.

ساختار تشکیلاتی پایگاه خبری تحلیلی اوجاق:

مدیرمسئول: علی شهابی

معاونت: ناصر پاشازاده

سردبیر: معین عبازاده

مسئول فرهنگی واجتماعی: بهروز خوبی

مدیر فنی و برنامه نویس: مهدی آقالو

اعضایتحریریه: پیمان موحد- حسن نجفی- مهدی محرم پور- جعفر عبادی- سعید فلاحی

شعار پایگاه خبری تحلیلی اوجاق: با اوجاق به گرمی بیاندیشیمنوشته شده در شنبه 18 آبان 1392 ساعت 13:43 توسط |علی شهابی |نظرات |


قالب وبلاگ : فقط بهاربیستتبلیغ رایگان - سرگرمی - قالب بلاگفا - دندانپزشک - پی دی با | نوکیا اس ام اس - جراحی بینی - آگهی رایگان - فارسی بوک