تبلیغات
پایگاه خبری گرمی نوین - آیت‌الله هاشمی رفسنجانی:


پایگاه خبری گرمی نوین

به گرمی نوین می اندیشیم

کشاندن کشور به بن‌بست‌ سیاسی دور از منافع ملی است
کشاندن کشور به بن‌بست‌ سیاسی دور از منافع ملی است
ان شاءالله دولت فعلی به کمک مردم، نخبگان و دلسوزان نظام به سوی حل تدریجی مسائل حرکت می‌کند و شواهد نیز نشان از بهتر شدن امور می‌دهد/یكی از آرزوهایم تجدید دیدار با مردم است كه انشاءالله در فرصت‌های مناسب انجام خواهد شد.رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام، تصریح کرد که شواهد نشان از بهتر شدن امور می‌دهد.

به گزارش پایگاه خبری گرمی نوین، آیت‌الله هاشمی رفسنجانی در دیدارهای جداگانه با جمعی از فعالان سیاسی در استان‌های فارس، یزد و خراسان شمالی، بن‌بست‌سازی سیاسی برای کشور را تصمیمی به دور از منافع ملی و اسلامی دانست و با تأکید بر نقش مردم در تمام مراحل انقلاب اسلامی، گفت: در این مقطع نیز مردم با هوشیاری به جهانیان اعلام کرده‌اند که اعتدال و منطق‌گرایی به عنوان یک اصل اسلامی، اساس سیاست‌های جمهوری اسلامی در ابعاد داخلی و خارجی است.

رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام در پاسخ به گزارش‌های نگران‌کننده از اوضاع اقتصادی، صنعتی، کشاورزی و تجارت داخلی و خارجی کشور در دولت سابق گفت: ان شاءالله دولت فعلی به کمک مردم، نخبگان و دلسوزان نظام به سوی حل تدریجی مسائل حرکت می‌کند و شواهد نیز نشان از بهتر شدن امور می‌دهد.

وی با یادآوری ایثارگری‌های مردم و جوانان در دوران دفاع مقدس و گرامی‌داشت نام و خاطره شهدا، گفت: ایران همیشه یکی از ارکان تاریخ بوده و دفاع مقدس هم برگ زرّینی در تاریخ ایران اسلامی است.

هاشمی رفسنجانی با اشاره به گزارشی که در جلسه درباره مشکلات دریاچه ارومیه و رودخانه زاینده‌رود ارائه شد، گفت: آب یک مسئله ملی است، به همین خاطر در دوران سازندگی برای مهار آب‌ها، مخصوصاً آب‌هایی که از کشور خارج می‌شوند، برنامه‌های منظمی داشتیم که اگر دنبال می‌شد، امروز شاهد این وضع نبودیم.

در آغاز هر یك از این دیدارها آقایان اعظم هاشمی، عماد تشكری و مهندس رضایی گزارشی از اوضاع سیاسی، اقتصادی، فرهنگی و به‌ویژه اقدامات اداری برای تشكیل «جبهه اصلاحات، اعتدال و سازندگی» ارائه و از آیت‌الله هاشمی رفسنجانی برای سفر به استان‌های یزد و فارس دعوت كردند كه ایشان در پاسخ گفت: یكی از آرزوهایم تجدید دیدار با مردم است كه انشاءالله در فرصت‌های مناسب انجام خواهد شد.
منبع: ایلنا


نوشته شده در دوشنبه 1 مهر 1392 ساعت 22:01 توسط |علی شهابی |نظرات |


قالب وبلاگ : فقط بهاربیستتبلیغ رایگان - سرگرمی - قالب بلاگفا - دندانپزشک - پی دی با | نوکیا اس ام اس - جراحی بینی - آگهی رایگان - فارسی بوک