تبلیغات
پایگاه خبری گرمی نوین - جوابیه/ نحوه و زمان پرداخت حق‌الزحمه عوامل اجرائی انتخابات


پایگاه خبری گرمی نوین

به گرمی نوین می اندیشیم

گرمی نوین: در پی سوال برخی از كاربران سایت در مورد نحوه و زمان پرداخت حق‌الزحمه عوامل اجرائی انتخابات روابط عمومی فرمانداری جوابیه‌ای در این خصوص صادر كرد.

به گزارش پایگاه خبری گرمی نوین، متن جوابیه ارسالی روابط عمومی فرمانداری گرمی بدین شرح است:

با سلام و ضمن تقدیر از همکاری صمیمانه کلیه عزیزانی که در برگزاری با شکوه انتخابات و تحقق حماسه سیاسی با فرمانداری گرمی همکاری نمودند به استحضار می‌رساند اعتبار حق‌الزحمه عوامل اجرائی برای هر شعب و عوامل هیات اجرائی از طریق ستاد انتخابات کشور لحاظ گردیده و فرمانداری و استانداری هیچ‌گونه نقش و دخالتی نداشته است. طبق دستورالعمل مربوطه که در امور انتخابات فرمانداری موجود می‌باشد حق‌الزحمه اعضای هیات اجرائی ریاست جمهوری 3 میلیون ریال و شوراها 4 میلیون ریال تعیین شده است که مخاطب محترم برداشت اشتباهی از این دستورالعمل داشته است و حق الزحمه عوامل اجرائی بالطبع متفاوت است.


مبلغ پرداختی به کارکنان فرمانداری از بابت اضافه‌کاری که از سوی استانداری اعلام شده بود می‌باشد و هیچ ربطی به اعتبارات مربوط به حق الزحمه عوامل اجرائی ندارد. با توجه به اینکه در اکثر شهرستان‌های استان هنوز حق‌الزحمه عوامل اجرائی پرداخت نگردیده است به سمع و نظر عموم مخاطبین محترم می‌رساند بدلیل مغایرت اطلاعات اعلامی از سوی عوامل اجرائی از قبیل شماره حساب بانکی و تشابه اطلاعات وارد شده و ... در تکمیل اسناد و مدارک مربوط به پرداخت حق‌الزحمه تاخیری صورت گرفت که بحمدالله با پیگیری‌های مکرر همکاران در فرمانداری این مشکل نیز حل و بزودی حق‌الزحمه عزیزان عوامل اجرائی به شماره حساب‌های اعلامی واریز خواهد شد.

این جوابیه در احترام به نظر مخاطب محترم ارسال می‌گردد و واحدهای پاسخگوئی به شکایات، امور حقوقی و امور انتخابات فرمانداری گرمی آمادگی پاسخگوئی به هرگونه شکایات و ابهامات احتمالی در این زمینه می‌باشد.

شماره تماس6243001  و 6243002 و فاکس 6244011 و وب‌سایت فرمانداری گرمی به نشانی www.germi.ostan-ar.ir    نیز در اختیار عموم هموطنان عزیز می‌باشد.

منبع: سیفارنوشته شده در یکشنبه 31 شهریور 1392 ساعت 16:50 توسط |علی شهابی |نظرات |


قالب وبلاگ : فقط بهاربیستتبلیغ رایگان - سرگرمی - قالب بلاگفا - دندانپزشک - پی دی با | نوکیا اس ام اس - جراحی بینی - آگهی رایگان - فارسی بوک