تبلیغات
پایگاه خبری گرمی نوین - عارف: تفکر اصلاح‌طلبی شکست‌ناپذیر است/خودبرتربینی بزرگترین آفت فعالیت سیاسی است


پایگاه خبری گرمی نوین

به گرمی نوین می اندیشیم

گرمی نوین: عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام معتقد است که بی‌انگیزگی و خودبرتربینی، بزرگترین آفتی است که می‌تواند به فعالیت سیاسی جوانان لطمه بزند.

Mehdi Ghasemi-11-2.jpg

به گزارش پایگاه خبری گرمی نوین، محمدرضا عارف در دیدار جمعی از اعضای هیات اجرایی همایش ستاد ملی جوانان اصلاح‌طلب که چندی پیش در شهرکرد برگزار شد، طی سخنان کوتاهی ضمن قدردانی از تلاش‌ آنها برای برگزاری این همایش، بر ضرورت حفظ انسجام شکل گرفته میان اصلاح‌طلبان به خصوص بدنه جوان آن تاکید کرد و گفت: برخی چهره‌های سیاسی در انتخابات ریاست جمهوری آنچنان در توهم شکست به سر می‌برند که تا روزهای قبل از برگزاری انتخابات در سخنانشان ناامیدی موج می‌زد ولی جوانان با وجود محدودیت‌های فراوان در شور و نشاط انتخاباتی سهم بسزایی داشتند و باید قدردان جوانان بود که ناامیدی بر آنها غلبه نکرد و موجب پیروزی گفتمان اصلا طلبی- اعتدالگرا در انتخابات شد.

وی با بیان اینکه "در انتخابات ریاست جمهوری شکافی که بین نسل اول و نسل سوم بود تا حدودی ترمیم شد"، گفت: آنچه مهم است این است که جوانان اصلاح‌طلب باید نگاه بلندمدتی در برنامه‌های خود داشته باشند و از ایده‌ها و طرح‌های کلیشه‌ای که متناسب با زمان فعلی نیست دوری کنند.

رئیس بنیاد امید ایرانیان تاکید کرد: تفکر اصلاح‌طلبی شکست‌ناپذیر است زیرا ارتقا و اعتلای کشور و انقلاب اسلامی از مسیر اصلاح‌طلبی و به دست جوانان محقق خواهد شد.

این عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در پایان، توصیه‌هایی به جوانان کرد و گفت: بی‌انگیزگی و خودبرتربینی بزرگترین آفتی است که می‌تواند به فعالیت‌های شما ضربه بزند. تلاش کنید در ورطه افراط و تفریط نیفتید و با منش و روش اصلاح‌طلبی بدنبال گسترده‌تر کردن فعالیت‌های خود و جذب حداکثری جوانان کشور باشید.

بر اساس این گزارش، در این دیدار یکی از اعضای هیات اجرایی همایش ستاد ملی جوانان اصلاح‌طلب ضمن ارائه گزارشی از روند برگزاری این همایش خطاب به عارف تاکید کرد: هدف اصلی این همایش قدردانی از اخلاص و ایثار جنابعالی در انتخابات بود که سهم اصلی را در پیروزی گفتمان اصلاح‌طلبی - اعتدالگرا داشت.

همچنین در این دیدار، تندیس ستاد ملی جوان اصلاح‌طلب به محمدرضا عارف اهدا شد.
منبع: ایسنا


نوشته شده در شنبه 30 شهریور 1392 ساعت 15:30 توسط |علی شهابی |نظرات |


قالب وبلاگ : فقط بهاربیستتبلیغ رایگان - سرگرمی - قالب بلاگفا - دندانپزشک - پی دی با | نوکیا اس ام اس - جراحی بینی - آگهی رایگان - فارسی بوک