تبلیغات
پایگاه خبری گرمی نوین - یاسر شاهی: روحیه ایثارگری ؛ فراتر و والاتر از هرگونه سلاح های قدرتمند جهانی است


پایگاه خبری گرمی نوین

به گرمی نوین می اندیشیم

4210

گرمی نوین: رییس اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران گرمی روحیه ایثارگری را فراتر و والاتر از هر گونه سلاح های قدرتمند جهانی دانست.


به گزارش پایگاه خبری گرمی نوین یاسر شاهی در نشستی با فعالان عرصه رسانه ، فرهنگ و هنر گرمی گفت : پیشرفت های کشور عزیز ایران در تمامی عرصه ها قابل تحسین می باشد و باید ادامه داشته باشد. اما باید این را بدانیم که این پیشرفت های بدست آمده را مدت ها قبل دشمنان ما بدست آورده اند. تنها چیزی که دشمن در مردم غیور ایران می بیند و همیشه از آن هراس داشته است روحیه ایثارگری و شهادت طلبی می باشد.
وی با اشاره به ضروری بودن ترویج راه شهدا تأکید کرد : همه آحاد مردم باید در راستای نشان دادن راه شهدا که یقینا راهی کامل می باشد برای جوانان آینده تمامی تلاش خود را به کار گیرند.
یاسر شاهی همچنین از برگزاری مسابقه مصاحبه های تصویری از خاطرات والدین معظم شهدا با دوربین های غیرحرفه ای خبر داده و افزود : این گونه مسابقات در شناساندن راه شهدا بسیار مؤثر می باشد و باید هنرمندان و سایر اقشار مردمی در این زمینه وارد عمل شوند.
وی گفت : اصحاب رسانه ، قلم و هنر باید پیشگامان این اقدام معنوی باشند و قلم های رسای خود را در جهت بالا بردن روحیه جوانمردی و ایثارگری بکار گیرند.
وی با بیان اینکه والدین شهدا نزدیکترین اشخاص به شهدا بودند ، افزود : بر اساس آمار های بنیاد شهید تنها ۶۴% درصد از والدین معظم شهدا زنده می باشند که کمتر از ۵۰% درصد آنها برای مصاحبه شرایط لازم را دارند و باید عزم خود را برای زنده نگه داشتن سخنان پرگوهر آن ها جزم کنیم.
رییس اداره بنیاد شهید افزود : هم اکنون از ۳۱۰ شهید شهرستان تنها وصیت نامه ۴۶ شهید را در دست داریم.
وی خواستار همکاری اقشار مردمی جهت مصاحبه با والدین شهدا شدو گفت : برای این امر اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران آماده همکاری در تمامی زمینه می باشد.
همچنین محب الله فتاحی مدیر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گرمی در این باره گفت : اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز به عنوان متولی فعالیت های فرهنگی اسلامی آماده همکاری با علاقه مندان به این کار می باشد.
وی گفت : این مسابقات در سطح استانی برگزار می شود و به ۵ نفر از منتخبین کمک هزینه سفر زیارتی به مشهد مقدس اهدا خواهد شد.
مدیر فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان گرمی افزود : از افرادی که در این زمینه اقدام به مصاحبه با خانواده معظم شهدا می کنند علاوه بر تقدیر استانی ، در سطح شهرستان نیز تجلیل خواهد شد.
شایان ذکر است زمان تحویل آثار به بنیاد شهید و امور ایثارگران حداکثر تا تاریخ ۳۰ مهر ۹۲ می باشد.


منبع: پایگاه خبری آزادلو


نوشته شده در سه شنبه 26 شهریور 1392 ساعت 14:39 توسط |علی شهابی |نظرات |


قالب وبلاگ : فقط بهاربیستتبلیغ رایگان - سرگرمی - قالب بلاگفا - دندانپزشک - پی دی با | نوکیا اس ام اس - جراحی بینی - آگهی رایگان - فارسی بوک